Warszawska Strefa Kibica: Centralny punkt emocji piłkarskich podczas EURO 2024

W czerwcowym czasie, otwarte przestrzenie PGE Narodowego zmienią się w biało-czerwone centrum pasji dla miłośników futbolu. To wyjątkowe miejsce zostanie zdominowane przez atmosferę sportowych emocji, umożliwiając kibicom wspólne doświadczanie chwil podczas nadchodzących Mistrzostw Europy.

“Jestem przekonany, że miłośników piłki nożnej wśród warszawian i warszawianek nie brakuje. Dlatego chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich do Warszawskiej Strefy Kibica, gdzie będziemy mogli wspólnie kibicować naszej reprezentacji. Oferujemy nie tylko transmisje meczów, ale także strefy relaksu oraz szereg atrakcji dla najmłodszych. Czekamy na was już od niedzieli, od godziny 12:00” – to słowa Rafała Trzaskowskiego, prezydenta stolicy Polski.

Zmagania na boisku będą transmitowane na specjalnie skonstruowanym ekranie. Oprócz tego, organizatorzy przygotowali dla fanów strefy odpoczynku zrealizowane we współpracy z partnerami imprezy. Wśród rozmaitych atrakcji znajdą się takie propozycje jak malowanie twarzy, dmuchane zabawki dla dzieci czy mini boisko do piłki nożnej. Należy jednak podkreślić, że na razie planowane są jedynie transmisje spotkań z udziałem naszej reprezentacji. Informacje odnośnie uniwersalnej strefy, gdzie można byłoby śledzić także pozostałe mecze turnieju, na chwilę obecną nie są dostępne.