Warszawa w finale konkursu European Best Destinations!

W tegorocznej edycji konkursu European Best Destinations Warszawa zakwalifikowała się do finału. Teraz 20 europejskich miast konkuruje ze sobą o tytuł najatrakcyjniejszego turystycznie miasta Europy. Zwycięzcę poprzez głosowanie wyłonią internauci z całego świata. Miasto, które wygra konkurs, może liczyć na większe zainteresowanie turystów, a to niesie ze sobą wiele korzyści.

Codziennie można oddawać głos

Głosowanie na najatrakcyjniejsze turystycznie miasto Europy rozpoczęło się 20 stycznia. Każdy może oddać 1 głos dziennie, dlatego Warszawskie Biuro Turystyki zachęca internautów do głosowania. To bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę glosujnawarszawe.pl, a następnie kliknąć zdjęcie przedstawiające Warszawę. Strona poprosi jedynie o podanie imienia, maila i nazwy kraju, z którego się głosuje. Zbieranie głosów zakończy się 10 lutego.

Miasto, które wygra plebiscyt, z pewnością zanotuje większy napływ turystów. A to oznacza również większe przychody dla lokalnych przedsiębiorców. W 2018 roku zwycięzcą konkursu był Wrocław. Jak dotąd to jedyne polskie miasto, które wygrało konkurs. Czy Warszawa będzie kolejna? Warto próbować.