Mrożące krew w żyłach wydarzenia na Prądzyńskiego w Ostrołęce – mężczyzna zmarł po brutalnym ataku nożem

W ostatnich dniach, mieszkanie przy ulicy Prądzyńskiego w Ostrołęce stało się miejscem tragedii. 42-letni Rafał A., który doznał potwornych obrażeń po tym, jak został zaatakowany nożem w prawe oko, niestety nie przeżył pomimo natychmiastowej interwencji medycznej. W tej sprawie, organy ścigania zatrzymały Przemysława D., 40-letniego mężczyznę, któremu postawiono zarzut zabójstwa z premedytacją. Jeśli zostanie uznany za winnego, grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Wszystko rozegrało się w nocy z 19 na 20 kwietnia. W mieszkaniu przy ulicy Prądzyńskiego doszło do przerażających wydarzeń. Zawiadomienie o rannym człowieku wpłynęło do policji około godziny 5 rano od młodej kobiety przebywającej pod tym adresem. Kiedy funkcjonariusze dotarli na miejsce zdarzenia, natrafili na ciężko rannego 42-latka, który został zadźgany nożem w prawy oczodół. Mimo natychmiastowej reakcji i transportu do szpitala, lekarzom nie udało się uratować życia mężczyzny.

Na miejscu zdarzenia, w towarzystwie prokuratora, przeprowadzono oględziny mieszkania. W trakcie tej czynności zgromadzono dowody takie jak nóż kuchenny, którego ostrze miało długość 11 cm. Zarówno Przemysław D., podejrzany o dokonanie zabójstwa, jak i młoda kobieta przebywająca w mieszkaniu w momencie zbrodni, zostali zatrzymani – informuje rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce, Edyta Łukasiewicz.