Homla.pl – Metrohome24 biuro nieruchomości w Warszawie

Homla jest Polskim portalem ogłoszeniowym, branży nieruchomości. Na stronach serwisu publikowane są oferty domów, lokali mieszkalnych i usługowych, działek, różnego rodzaju obiektów budowlanych oraz terenów inwestycyjnych – przemysłowych i usługowych.

Homla.pl – Metrohome24 biuro nieruchomości w Warszawie

Homla jest Polskim portalem ogłoszeniowym, branży nieruchomości. Na stronach serwisu publikowane są oferty domów, lokali mieszkalnych i usługowych, działek, różnego rodzaju obiektów budowlanych oraz terenów inwestycyjnych – przemysłowych i usługowych.

Na portalu znajdziemy gotowe domy, często nawet z wyposażeniem, które pochodzą z rynku wtórnego oraz nowe nieruchomości będące częścią dużego rynku pierwotnego. Te ostatnie oferowane są przez deweloperów z całego kraju. Nieruchomości z drugiej ręki, sprzedawane są głównie za pośrednictwem biur nieruchomości. Jest ich najwięcej na Homla.pl

Najwięcej ofert z biur pośrednictwa nieruchomościami

Pośrednicy, to specjaliści, sprawnie poruszający się na rynku nieruchomości. Biura zatrudniają i szkolą odpowiednie osoby, doświadczone, znające przepisy prawa i wiedzące jak przygotować nieruchomość do sprzedaży. Warto korzystać z ich usług, ponieważ gwarantują bezpieczeństwo transakcji, a obowiązkowe ubezpieczenie, które posiadają, daje gwarancję prawidłowo wykonanej usługi pośrednictwa.

Właśnie z tego zaufania do pośredników wynika mnogość ofert publikowanych na portalu Homla.pl Jest na rynku sporo bardzo dobrych biur pośrednictwa, którym oddajemy prowadzenie naszych spraw związanych ze sprzedażą lub najmem nieruchomości.

Biuro Nieruchomości Metrohome24 jest w Warszawie

Homla, będąc portalem ogłoszeniowym chętnie współpracuje z biurami pośrednictwa z całej Polski. Chętnie też wspieramy najlepszych, przedstawiając ich zalety i doświadczenie. Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić warszawskie fachowe biuro – Metrohome24.

Firma Metrohome24 zajmuje się doradztwem i pośrednictwem na rynku nieruchomości, pomaga klientom przy sprzedaży, kupnie, wynajmie oraz najmie nieruchomości. W palecie ofert, znajdziemy nieruchomości na każdą kieszeń, zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego, które z pewnością zadowolą każdego klienta.

Biuro oferuje także pełną obsługę prawną transakcji. Firma podjęła również współpracę z niezależnymi doradcami finansowymi, którzy pomagają w całym procesie bankowej ścieżki kredytowej, dopasować dostępne kredyty do indywidualnych potrzeb nabywców.

Doświadczenie jest najważniejsze

Metrohome24 równa się – duże doświadczenie na rynku nieruchomości. Oto, co mówią o sobie:

„Nasze doświadczenie w sprzedaży nieruchomości ma swój początek w 2006 roku. W tym czasie właścicielka firmy Anna Żórawska związana była z Agencją Nieruchomości Metrohouse S.A., gdzie przez trzy lata zajmowała pozycję lidera w zakresie pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości. W 2009 roku, wykorzystując swoje doświadczenie otworzyła samodzielne biuro nieruchomości w ramach sieci biur franczyzowych Metrohouse&Partnerzy S.A. Ze względu na wielkość obrotów i rosnącą liczbę sprzedaży, w 2012 roku podjęła decyzję o rozwoju firmy i samodzielnym budowaniu nowej jakości na rynku nieruchomości. Nasz zespół specjalistów tworzą młodzi, prężnie działający i profesjonalni agenci, kierowani przez dyrektorów biur oraz brokerów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz domów, mieszkań, lokali użytkowych oraz działek przeznaczonych do sprzedaży bądź wynajmu. Do dyspozycji Klientów pozostają również wyszkoleni doradcy kredytowi, współpracujący z 27 bankami. Gwarantujemy Państwu, że każdy Klient zostanie obsłużony przez nasz zespół fachowo i rzetelnie. Naszą wizytówką są zadowoleni Klienci! Dołącz do nas i zostań jednym z Nich.”

Zapraszamy na Homla.pl