Wznowienie procesu znanego influencera oskarżonego o śmiertelne potrącenie pieszego

Prawie dwa lata temu, Patryk D., popularny twórca internetowy znany z publikowania materiałów wideo, na których jego samochód osiąga imponujące prędkości, spowodował wypadek drogowy z tragicznym skutkiem. W centralnej części Warszawy doszło do potrącenia pieszego, który niestety zginął na miejscu. Wówczas tiktokowy influencer trafił za kratki, a proces sądowy w tej sprawie rozpoczął się w lutym poprzedniego roku.

Minionego poniedziałku, 12 czerwca, w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia miała paść ostateczna decyzja dotycząca sprawy Patryka D. i tragicznego zdarzenia sprzed dwóch lat. Jednakże, sędzia Anna Tyszkiewicz postanowiła podjąć inny krok – wznowienie postępowania sądowego, nie ujawniając przy tym żadnych konkretnych przyczyn takiego obrotu sprawy.

W wyniku tej decyzji, przypadającej dokładnie na poniedziałek 12 czerwca br., proces sądowy dotyczący śmiertelnego potrącenia pieszego przez tiktokowego influencera Patryka D. w centrum Warszawy zostanie wznowiony. Tym samym, na tę chwilę, werdykt w tej kontrowersyjnej sprawie pozostaje nieogłoszony.