Niezwykła tragedia w Kraszewie Podbornem: 35-latek motocyklista nie żyje

W Kraszewie Podbornem na Mazowszu miało miejsce tragiczne zdarzenie. Mężczyzna w wieku 35 lat, jadący na motocyklu, utracił kontrolę nad swoim pojazdem, co doprowadziło do tego, że wpadł do przydrożnego rowu. Na miejscu zjawiły się służby ratunkowe, w tym lotnicze pogotowie ratunkowe LPR; jednak mimo podjętych działań reanimacyjnych, nie udało się ocalić życia mężczyzny. W celu wyjaśnienia szczegółowych przyczyn zdarzenia wszczęto dochodzenie.

Wypadek miał miejsce w sobotę 10 czerwca, krótko po godzinie 17:00, w miejscowości Kraszewo Podborne położonej w powiecie płońskim. Motocyklista podróżował prostym odcinkiem drogi, lecz z nieustalonych powodów, stracił kontrolę nad swoją maszyną. W konsekwencji wysunął się na pobocze, a pojazd marki Suzuki zatrzymał się w rowie oddalonym o kilkaset metrów.

Policjanci, strażacy oraz medycy pracownicy ekipy ratunkowej natychmiast przybyli na miejsce, gdzie wspólnie podejmowali próby ratowania życia mężczyzny. W akcji uczestniczył również śmigłowiec LPR. Niestety, pomimo podjętych wysiłków, nie udało się uratować kierowcy motocykla.