Rozwój i postęp inwestycji TBS Południe: Konferencja prasowa i prezentacja budynku

Inwestycja TBS Południe jest w pełnym toku, a jej realizacja obejmuje stworzenie 186 jednostek mieszkaniowych przeznaczonych do wynajęcia. Kompleks mieszkalny, który powstaje przy skrzyżowaniu ulic Ząbkowskiej i Markowskiej, będzie także gościł placówkę opiekuńczo-wychowawczą. Zakończenie prac budowlanych i oddanie obiektu do użytku przewidziane jest na 2024 rok.

W środowe popołudnie odbyła się oficjalna konferencja prasowa dedykowana temu projektowi. Prezentacja wnętrz budynku stanowiącego serce inwestycji TBS Południe była głównym punktem wydarzenia. Można było zobaczyć, jak na tę chwilę prezentują się prace budowlane.

Konferencję, która miała miejsce 13 września na Pradze-Północ w Warszawie, zorganizowano specjalnie dla bloku mieszkalnego TBS. Wydarzenie zgromadziło liczne grono zaproszonych gości, wśród których znaleźli się m.in. Aldona Machnowska-Góra, pełniąca funkcję wiceprezydentki stolicy, Adam Godusławski – prezes zarządu TBS Warszawa Południe, a także radni i radne m.st. Warszawy.

Podczas konferencji zaprezentowano teren inwestycji, skupiając się na wnętrzach budynku TBS. Poniżej zamieściliśmy fotorelację z tego wydarzenia, dzięki której można przyjrzeć się dokładniej postępom prac.