Planowanie czas zacząć! Złota Polska Noc Sylwestrowa 2022 w Hotelu Arche Krakowska

Sylwester to wyjątkowa okazja do świętowania, na którą czekamy niecierpliwie. Powitanie Nowego Roku jest swego rodzaju symbolem – momentem przełomowym, dzięki któremu z nadzieją patrzymy w przyszłość, snując plany i wprowadzając w życie noworoczne postanowienia. Stare jak świat polskie przysłowie mówi: „Jaki Nowy Rok, taki cały rok”. Wielu osobom zależy więc, aby ta noc była szczególna i zapewniła niezapomniane wrażenia oraz szczęście w przyszłości nie tylko tej najbliższej, ale również bardziej odległej.

Dlaczego warto wyjść z domu w Sylwestra?

Wielu z nas w sposób szczególny przygotowuje się do tej symbolicznej  nocy przypadającej  z 31 grudnia na 1 stycznia. Zmieniające się ostatnio trendy pokazują, że Polacy coraz częściej uczestniczą w balach sylwestrowych organizowanych w restauracjach czy hotelach. Wzrasta popularność imprez wiążących się  z wyjazdami do większych miast – zarówno tych polskich, jak i zagranicznych. I nie koniecznie na imprezy plenerowe. Bardzo często celem wyprawy jest elegancki event sylwestrowy przy świetle świec, z towarzyszeniem klimatycznej muzyki granej przez artystów klubowych i z interesującymi gośćmi. 

Jest tak, ponieważ znużeni trochę codziennością marzymy, by choć na chwilę zmienić otoczenie, oderwać się od obowiązków i przywitać Nowy Rok bawiąc się beztrosko w wyjątkowej atmosferze. Bardzo często wieczór sylwestrowy to okazja żeby  również wyglądać wyjątkowo. Dla pań to doskonały pretekst, aby zabłysnąć nową kreacją – zjawiskową sukienką, fryzurą oraz makijażem. Panowie chcąc dorównać elegancją swoim partnerkom, wkładają uroczyste koszule, garnitury a bywa, że i smoking pojawi się na parkiecie w ten magiczny wieczór. 

Impreza w miejscu specjalizującym się w organizowaniu eventów, przyjęć i spotkań  daje komfort, dzięki któremu można skupić się na zabawie i na odkrywaniu kolejnych atrakcji wieczoru. Zorganizowana muzyka, wyjątkowe potrawy, odświętny wystrój – wszystko to biorą na siebie organizatorzy. Czy to lepsze rozwiązanie niż impreza plenerowa lub domowe świętowanie? Na pewno jest to atrakcyjna alternatywa. Jeśli jeszcze znajdziemy propozycję za przystępną cenę warto taką opcję rozważyć na poważnie. 

Więc może Sylwester w Warszawie? 

Noc sylwestrowa to jeden z najlepszych pretekstów do odwiedzenia stolicy.  Samo miasto stołeczne przygotowało wiele atrakcji dla gości z całej Polski i z zagranicy odwiedzających Warszawę w tym czasie. To jedna z najlepszych okazji aby  poczuć jej magiczny klimat. Ze statystyk wiemy również, że coraz więcej osób spędza Sylwestra poza miejscem zamieszkania, a Warszawa jest druga w rankingu najchętniej odwiedzanych miast w Polsce z  tej właśnie okazji. 

Jeśli decyzja o wyjeździe do Warszawy podjęta – warto poznać atrakcyjną ofertę hoteli stołecznych przygotowaną na Noc Sylwestrową 2022. Wśród nich uważniej przyjrzyjmy się propozycji Arche Hotel Krakowska – hotelu, który mocno wyróżnia się na eventowej mapie stolicy.  Jego atutem jest dogodna lokalizacja – bliskość dróg ekspresowych S8 i S2 oraz lotniska Chopina (łatwo więc dotrzeć w to miejsce samochodem lub samolotem) oraz wyjątkowe zaplecze logistyczne: przestronne, nowoczesne sale bankietowe, duży zasób pokoi hotelowych oraz wyjątkowa gastronomia. 

Również sami mieszkańcy Warszawy mają ciekawą alternatywę dla imprez plenerowych i domowych na Sylwestra znajdą w hotelach, gdzie ceny bywają bardzo przystępne i idzie to w parze z jakością organizacji. Warto poznać warunki oferowane przez znane miejsca eventowe a jednocześnie trochę bardziej prestiżowe dzięki swojej działalności kulturowej i organizacyjnej. Na taką renomę zapracował również Arche Hotel Krakowska, w którym często organizowane są imprezy kulturalne, muzyczne czy konferencje naukowe i firmowe.  

Arche Hotel Krakowska ma wyjątkową  propozycję na ten wieczór! 

Jednym z pomysłów na noworoczną noc w Warszawie, na który warto zwrócić uwagę jest zabawa w rozpoznawanym dzięki organizacji wyjątkowych eventów miejscu – w Arche Hotel Krakowska. 

To już po raz drugi z okazji Sylwestra hotel organizuje imprezę z wyjątkowym tematem przewodnim. W poprzednim roku był event pod hasłem Podróż Dookoła świata”, który okazał się niezwykłym wieczorem. Uatrakcyjniły go takie punkty  jak koncert na żywo Michała Niemca czy stylizowane pokazy taneczne. Wieczór prowadziła znana Warszawiakom z TVP3 prezenterka Klaudia Wiśniowska. Warto też dodać, że jeśli chodzi o organizację niezwykłych bali przez Arche Hotel Krakowska, równy, a może nawet większy rozgłos zyskał lutowy bal karnawałowy w stylu burlesque  “Noc ubrana w piórka”. 

Zbliżającą się, tegoroczną imprezę sylwestrową organizatorzy zatytułowali: Złota Polska Noc  Sylwestrowa.  I to właśnie w tonacji złotej, ciepłej elegancji planują utrzymać klimat eventu. Będzie on okazją do spotkania, zabawy, degustacji wyjątkowych  potraw i alkoholi serwowanych przez znaną już ze swoich wyjątkowych smaków kuchnię hotelu. Zabawa rozpocznie się o godzinie 20 i potrwa do 4 rano. 

Przejrzeliśmy tegoroczny program sylwestrowy, który już jest dostępny na stronie Hotelu i oto najciekawsze naszym zdaniem punkty, które warto wziąć  pod uwagę rozstrzygając o  wyborze miejsca na spędzenie tej wyjątkowej nocy:

  • Unikalny klimat muzyczny – muzyka pop w tonacji gold

O muzykę do tańca w czasie tegorocznego Sylwestra w Arche Hotel Krakowska zadba zespół coverowy Air Band, z czarującą, rozpoznawaną dzięki unikalnej barwie głosu solistką – Anią Rydz. Muzycy zagrają przeboje znanych artystów we własnych aranżacjach. Będzie można usłyszeć popularne polskie utwory takich twórców jak Sanah, Daria Zawiałow czy Zalewski oraz przeboje z europejskich i światowych list przebojów. Między występami zespołu zabawę poprowadzi DJ. Organizatorzy zapewniają, że muzyka będzie grać do ostatniego gościa lub do białego rana

  • Wyjątkowy prowadzący

W hotelu marki Arche atmosfera obowiązkowo musi być optymistyczna. W tym roku zadba o to wyjątkowy prowadzący, posiadacz najbardziej pogodnej barwy głosu, znany wszystkim z popularnych stacji radiowych Kamil Baleja. Poza radiową działalnością, publiczność poznała go również jako twórcę i influencera social media oraz autora niezwykłej książki o ojcostwie. Książki napisanej z lekkością i wnikliwym dowcipem. Bywalcy Arche Księgarnia mogli spotkać się z Kamilem Baleją w czerwcu tego roku na przedpremierowej rozmowie autorskiej. Sylwester będzie kolejną okazją do spędzenia wspólnego czasu z wyjątkowym poczuciem humoru i inspirującym klimatem, jaki potrafi zbudować ten niezwykły Prezenter.  

  • Kuchnia fusion oraz Open Bar

Tegoroczne menu sylwestrowe w Arche Hotel Krakowska to bardzo polski, ale przy tym różnorodny i nowoczesny styl.  W zestawach znajdą się dania i desery z pięciu stron kraju. Bloki tematów kulinarnych na bufetach to kolejno: Góry, Morze, Kaszuby, Podlasie, Mazowsze. Do szczegółów można zajrzeć na stronie hotelu, gdzie organizatorzy ogłosili już sylwestrowe menu. 

https://www.archehotelkrakowska.pl/sylwester-2022-w-warszawie

Znajdziemy tam również zapowiedź smakowitej niespodzianki –  tajemnicy której nie udało nam się jednak nigdzie podsłuchać. Prawdopodobnie będzie to jeden z najpilniej strzeżonych sekretów do samego końca – to jest do chwili podania przez kelnerów, w którejś z najbardziej uroczystych chwil wieczoru. 

Open Bar to tradycyjne, polskie trunki oraz wina białe i czerwone na każdym stole a także  drinki i koktajle przyrządzane na zamówienie gości w barze. Północ uczestnicy zabawy Arche Hotel Krakowska przywitają tradycyjnie uroczystym toastem z lampką szampana.  

  • Inne atrakcje  Złotej Polskiej Nocy Sylwestrowej

W czasie trwania imprezy pomyślano o dodatkowych, radosnych atrakcjach. Do dyspozycji gości organizatorzy udostępniają fotobudkę 360 stopni, dzięki której więcej radosnych wspomnień można będzie zachować na dłużej. 

Dla dzieci zaplanowano zabawy z animatorem trwające jeszcze godzinę po północy i przygotowane specjalnie przez wyspecjalizowaną w radosnych, dziecięcych eventach firmę Animatria. Ten punkt programu jest dodatkowo płatny – ale renoma firmy gwarantuje niezwykłą zabawę dla najmłodszych. Więcej szczegółów poznamy lub dopytamy onie na stronie hotelu:

https://www.archehotelkrakowska.pl/sylwester-2022-w-warszawie

Kolejne niespodzianki zaplanowane na wieczór to konkursy z niespodziankami. Wśród nich vouchery na pobyt w hotelach marki Arche oraz inne prezenty związane z marką. Wśród różnorodnych stylów muzycznych goście  usłyszą również wykonania z nutą folkloru. Zapowiada się więc Złota  Polska Noc w brawurowym stylu. 

Jak rezerwować bilety? – Rekomendujemy jak najszybciej!

Od organizatorów Złotej Polskiej Nocy Sylwestrowej w Arche Hotelu Krakowska otrzymaliśmy informację, że sprzedaż biletów na event trwa od połowy października. Tryb zakupu ze zniżką first minute zakończy się wraz z początkiem listopada. Wówczas wejściówki nabędziemy w normalnej cenie. Oczywiście – jak przystało na miejsce z wygodną bazą noclegową, w hotelu można zamówić również pokój w preferencyjnych, świątecznych cenach. Zrobimy to nie tylko na dobę sylwestrową (nocleg i śniadanie), ale również na dni towarzyszące i w ten sposób atrakcyjnie połączymy udział w imprezie sylwestrowej z noworocznym zwiedzaniem Warszawy.  

Wszelkich informacji najwygodniej poszukiwać na stronie Arche Hotel Krakowska lub kontaktując się telefonicznie i mailowo z numerami podanymi w serwisie hotelu:

https://www.archehotelkrakowska.pl/sylwester-2022-w-warszawie

Wraz z organizatorami  już teraz życzymy miłej zabawy i Szczęśliwego Nowego Roku!