Organizacja imprezy integracyjnej w hotelu. Ile to kosztuje?

Imprezy integracyjne to moment na który czeka zdecydowana większość pracowników. To w końcu ten moment, kiedy będzie można zrelaksować się w przyjemnych okolicznościach. Każdy pracodawca, co jakiś czas powinien pomyśleć o organizacji takiej imprezy dla swoich pracowników. Warto przy tej okazji zadać sobie pytanie – ile kosztuje organizacja imprez firmowych w hotelu? Czy taka zabawa będzie dobrym posunięciem?

Zabawa w hotelu

Nie da się tak naprawdę odpowiedzieć “ile?”. Dlaczego? Ponieważ to wszystko zależne jest od tego, co kto będzie sobie życzył. Czy ktoś zdecyduje się tylko na zabawę w hotelu po której każda osoba rozjedzie się do własnego domu? Czy jednak będzie to impreza wyjazdowa? Jak łatwo się domyślić, że ta pierwsza opcja będzie tańsza, a ta druga droższa. Jednak nadal podanie finalnego kosztu sprawiać może nie lada trudność, ponieważ wszystko uzależnione jest od tego, jaką dokładnie formę  przybierze dana impreza. Z drugiej jednak strony – takie zabawy organizuje się na tyle rzadko, że tak naprawdę nie ma co na tym oszczędzać. Tym bardziej że wielu pracowników na pewno doceni zaangażowanie swojego pracodawcy w formę dobrej zabawy.

Wyjazd integracyjny

Jedną z najczęściej preferowanych form jest wyjazd integracyjny. Zaczynający się od piątku/soboty, kończący się w niedzielę. Co można robić na takim wyjeździe? Wiele fajnych rzeczy. Wielu przedsiębiorców idzie o krok dalej, organizację wyjazdu integracyjnego przekazując w ręce odpowiednich agencji eventowych. To oni dbają o całokształt, zapewniając przy tym ogrom wesołej zabawy. Wśród propozycji, które mogą odbywać się już w miejscu docelowym, jest chociażby terenowa gra integracyjna. Zawody sportowe? Dlaczego by nie. Żyłka rywalizacyjna na pewno zaświeci się w oku niejednej osoby. Miejscowy escape room? Jak najbardziej. Dzięki temu wiele osób będzie miało szansę na to, aby pokazać, że są w stanie ze sobą współpracować, udając się prosto do celu. Propozycji na spędzenie wspólnego czasu, na pewno nie zabraknie. Wieczorem oczywiście odbędzie się wesoła zabawa przy tańcach i muzyce.

Miejsce na wyjazd integracyjny

Na finalny koszt na pewno wpłynie miejsce, gdzie taki hotel będzie się znajdować. Może to być duże miasto, ale zdecydowanie lepszą propozycją stanie się mniejsza miejscowość, która położona będzie na uboczu. Niech będą to chociażby Mazury, gdzie nie tylko będzie można fantastycznie spędzić czas, ale także relaksować się w przyjemnych okolicznościach przyrody. Cisza i spokój – pracodawca może być pewny tego, że nikt nie będzie przeszkadzał jego pracownikom w integracji. W takich miejscach ze spokojem będzie można pomyśleć o imprezie integracyjnej. Po takim wyjeździe każdy pracownik z jeszcze większą energią zabierze się do działania podczas codziennych obowiązków, dzięki czemu firma będzie miała szansę mocniej się rozwinąć. Nie pozostaje więc nic innego, jak zabrać się za organizację takiej zabawy w hotelu (np. https://nadmorski.pl/business-positive/centrum-konferencyjne/eventy-i-integracja/), gdzie każda zaproszona osoba na zabawę integracyjną, na pewno przyjemnie spędzi czas.