Nieoczekiwana atrakcja w samym sercu stolicy – plaża przy Ogrodach Ulricha

Warszawianie zyskali nowe miejsce do relaksu i spędzania wolnego czasu. W centrum miasta, obok jednej z dużych galerii handlowych, powstała piaszczysta plaża. To wyjątkowe miejsce umożliwia nie tylko odpoczynek pod palmami, ale również aktywne spędzanie czasu poprzez gry w siatkówkę, tenisa stołowego czy planszówki.

Wielbiciele słońca i plażowania z pewnością ucieszą się z tego rozwiązania. Nie będą już musieli udawać się nad Wisłę ani poza granice miasta, by móc poczuć gorący piasek pod stopami i zaznać chwil spokoju na plaży. Ponadto, sama lokalizacja plaży przy Ogrodach Ulricha daje możliwość skorzystania z oferty gastronomicznej znajdujących się tam restauracji.

Przy ulicach Wola Parku powstał kącik letni z plażą, leżakami, palmami oraz hawajskimi parasolami. Miejsce to jest wyposażone w boisko do siatkówki plażowej, stół do ping-ponga i piłkarzyki. Dla najmłodszych przygotowano piaskownicę w formie statku. Różnego rodzaju sprzęt sportowy, takie jak piłki czy rakietki do badmintona, a także gry planszowe są dostępne do bezpłatnego wypożyczenia.

Z myślą o kinomaniakach, w każdą środę od 5 lipca planowane są bezpłatne seanse filmowe pod gołym niebem. Będą to popularne tytuły z ostatnich lat. Ponadto, dla fanów jogi każdej niedzieli o godzinie 10:00 organizowane będą darmowe zajęcia prowadzone przez nauczycieli ze szkoły Joga Metro Wola. Na plaży będą również odbywać się wybrane wieczory z muzyką w ramach imprez silent disco.

Wejście na teren plaży jest bezpłatne, dzięki czemu każdy ma szansę skorzystać z tej nietypowej miejskiej atrakcji.