Kulminacja obchodów Dni Białołęki 2023

Dni Białołęki 2023 dobiegają końca, a mieszkańcy tej dzielnicy mogą cieszyć się wspaniałymi atrakcjami przez cały weekend od 16 do 18 czerwca. W Parku Picassa oraz w Parku Henrykowskim odbywa się niezwykłe świętowanie, które obejmuje doskonałe występy muzyczne oraz tradycyjny piknik rodzinny. Organizatorzy przygotowali również mnóstwo specjalnych animacji i fascynujących pokazów dla uczestników wydarzenia. Więcej informacji znajduje się poniżej.

Święto Dni Białołęki to najważniejsze wydarzenie w kalendarzu tej dzielnicy, które corocznie jest obchodzone podczas wieczorów czerwcowych. W 2023 roku organizatorzy postarali się o trzydniowe świętowanie, pełne zabawy, koncertów, niecodziennych animacji oraz wyjątkowych pokazów. Cała impreza odbywa się przez cały weekend, czyli 16, 17 i 18 czerwca.

W tegorocznej edycji tego wyjątkowego wydarzenia można zaobserwować ogromne zainteresowanie mieszkańców Białołęki, co nie powinno być zaskoczeniem. Gwiazdy, które zaprezentowały swoje występy na scenie, to między innymi: Wilki, Grubson i Kuba Badach. Ich koncerty z pewnością przyciągnęły tłumy i sprawiły, że Dni Białołęki 2023 będą jeszcze długo wspominane przez uczestników tej imprezy.