</h1>Druga Ogólnopolska Gromada Entuzjastów Serialu "Ranczo" dobiegła końca

W minioną sobotę, malownicze miasteczko Jeruzal na Mazowszu stało się miejscem spotkania hordy fanów znanej serii telewizyjnej “Ranczo”, z Cezarym Żakiem jako głównym aktorem. Uczestnicy zlotu mieli okazję do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia na słynnej ławce, odwiedzenia sklepu “U Krysi” czy uczestnictwa w biegu śladami bohaterów serialu. Podczas towarzyszącego zlotowi jarmarku, goście mogli próbować regionalnych przysmaków oraz sprawdzić swoją wiedzę o “Ranczo” podczas specjalnie przygotowanego konkursu. Przyjrzyj się zdjęciom z tego wydarzenia, które zostały zebrane przez Centrum Kultury Mrozy.

W sobotę, 12 sierpnia, niewielka miejscowość Jeruzal w powiecie mińskim była gospodarzem II Ogólnopolskiego Zlotu Fanów Serialu “Ranczo”. Wydarzenie to przyciągnęło wielu entuzjastów tej popularnej produkcji. Festiwal w „Wilkowyjach” z filmu rozpoczął się o godzinie 10:00 startem wyścigu o nazwie “Bieg spod ławeczki”.

Po biegu otwarto duży jarmark, gdzie odbyła się ceremonia dekoracji zwycięzców biegu. Kilkadziesiąt minut po godzinie 12:00 odbył się quiz sprawdzający wiedzę fanów na temat serialu.