Dreszer Jazz: Dekada jazzowego brzmienia na mokotowskim podwórku

Od 2010 roku, sercem Mokotowa w Warszawie tętni rytm jazzu każdego lata. Jest to możliwe dzięki cyklowi koncertów plenerowych znanych jako Dreszer Jazz. Ta muzyczna scena jazzowa, rozbrzmiewająca echem pomiędzy ulicami Puławską, Odyńca, Krasickiego i Ursynowską, znalazła swój stały azyl w Parku Dreszera. To właśnie tam, co roku, spotykają się melomani pragnący doświadczyć niezapomnianych chwil pełnych muzyki.

Przez dekadę swojej działalności, Dreszer Jazz ugościł na swojej scenie wiele wybitnych solistów i zespołów jazzowych. Wśród nich znaleźli się tacy artyści jak Agnieszka Hekiert, Andrzej Jagodziński czy grupa Old Timers. Ich występy przyciągały tłumy słuchaczy, dla których sobotnie popołudnia lipca i sierpnia stawały się prawdziwą ucztą dźwięków.

Każdego tygodnia, w soboty letnich miesięcy o godzinie 17:00, Park Dreszera zamienia się w magiczną przestrzeń pełną brzmień jazzowych. Co istotne dla wielbicieli tego gatunku muzycznego, dostęp do tych koncertów jest całkowicie bezpłatny. Dzięki temu, każdy miłośnik muzyki ma możliwość doświadczenia jednego z najważniejszych wydarzeń jazzowych w Polsce na własne uszy.