Zapraszamy na festiwal roślin w Warszawie – jedno z największych wydarzeń tego typu w Polsce

Warszawa, będąca stolicą naszego kraju, po raz kolejny stanie się miejscem, gdzie odbędzie się Festiwal Roślin. Jest to doskonałe miejsce dla miłośników botaniki, aby dokonać zakupu kwiatów za symboliczną cenę 5 złotych. Ale to nie wszystko, co czeka na uczestników – można tam także nabyć inne akcesoria ogrodnicze jak doniczki, a nawet rzadkie egzemplarze roślin do swojej kolekcji.

To wydarzenie jest bez wątpienia jednym z najważniejszych punktów kalendarza dla miłośników ogrodnictwa w kraju na Wisłą. Na tę chwilę, swoje zainteresowanie udziałem w tym wydarzeniu wyraziło już 30 tysięcy mieszkańców – potwierdzają oni tym samym, że jest to jedno z najpopularniejszych takich wydarzeń w Polsce.

Kiermasz roślin, który już niebawem ma miejsce w Warszawie, to największa tego typu impreza w naszym kraju. Miejsce, które zostało wybrane na organizację tego wydarzenia, to stadion PGE Narodowy. Wydarzenie to cieszy się już teraz wielkim zainteresowaniem – mimo że do jego rozpoczęcia nadal jest trochę czasu.