Czterech podejrzanych o handel narkotykami zatrzymanych przez warszawską policję

W Warszawie, służby policyjne dokonały zatrzymania czterech mężczyzn, którzy są podejrzewani o prowadzenie handlu środkami odurzającymi. W trakcie przeprowadzonego przeszukania w mieszkaniu jednego z nich, funkcjonariusze natknęli się na 17 kilogramów marihuany. Dodatkowo, na pokrycie potencjalnych kar finansowych, zabezpieczono gotówkę znalezioną u zatrzymanych i w ich domach. Łączna wartość wynosi ponad 330 tys. złotych oraz 10 450 Euro. Po zakończeniu procedury zatrzymania, wszyscy czterej mężczyźni zostali umieszczeni w areszcie.

Akcję prowadzoną przez stołeczny Wydział do walki z Przestępczością Narkotykową skierowano na wykrycie i zatrzymanie osób podejrzanych o nielegalny handel substancjami psychoaktywnymi. Zatrzymani to mężczyźni w wieku od 24 do 49 lat, a cała interwencja miała miejsce na terenie stolicy Polski.

Podczas przeszukania mieszkania jednego z podejrzanych, policjanci odkryli bez mała 17 kilogramów marihuany. Na dodatek, aby pokryć potencjalne kary finansowe, zabezpieczono środki finansowe znalezione u podejrzanych oraz w ich domach. Łączna kwota przekracza 330 tys. złotych i 10 450 Euro. Funkcjonariusze zabezpieczyli dodatkowo telefony komórkowe, wagi elektroniczne oraz zgrzewarki.