Wypadek drogowy w Nowych Grochalach zakończony śmiercią rowerzysty

Tragiczny wypadek miał miejsce w niewielkiej miejscowości o nazwie Nowe Grochale. Doszło do czołowego zderzenia między samochodem osobowym marki Opel i rowerem. Niestety, kierujący jednośladem stracił życie na miejscu zdarzenia. Trwają intensywne działania policji oraz prokuratury, które mają na celu ustalić szczegółowe okoliczności tej tragicznej kolizji.

Wypadek zakończony utratą życia przez rowerzystę miał miejsce w dniu 22 listopada, około godziny 17:00, w miejscowości Nowe Grochale, położonej w powiecie nowodworskim. W wyniku zderzenia samochodu osobowego Opel i roweru, kierowca tego ostatniego poniósł śmierć na miejscu.

Informacje o tym tragicznym incydencie były przekazywane do SKKP w Nowym Dworze Mazowieckim dnia 22.11.2023r. Akcję ratunkową przeprowadziły różne jednostki, w tym: Jedna ekipa JRG NDM, dwie OSP Leoncin, jedna OSP Wilków Polski, ZRM oraz Policja – takie informacje przekazała Komenda Powiatowa PSP w Nowym Dworze Mazowieckim.

Obecnie, prowadzone jest śledztwo przez policję. Podkomisarz Joanna Wielocha, rzeczniczka policji z Nowego Dworu Mazowieckiego, podkreśliła, że kluczowe jest teraz ustalenie tożsamości osoby, która zginęła w wypadku. Wiadomo jedynie, że za kierownicą samochodu marki Opel siedział 54-letni mężczyzna, który po wypadku został przebadany pod względem zawartości alkoholu w organizmie. Wynik badań był negatywny.