Wielki karambol na trasie S8 – tragedia na drodze zabrała życie 10-letniej dziewczynki

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w sobotę, 11 listopada. Na drodze ekspresowej S8, w pobliżu miejscowości Wymysłów, doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych. Niestety, w wyniku tego nieszczęśliwego wypadku, życie straciła 10-letnia dziewczyna, a kolejnych sześć osób zostało rannych i przewiezionych do szpitala. Obecnie trwają policyjne dochodzenia, które mają na celu ustalenie szczegółowych okoliczności tej tragicznej sytuacji.

Zgłoszenie o tym tragicznym zdarzeniu napłynęło przed godziną 19:00, w świąteczny dzień 11 listopada. Na drodze ekspresowej S8, nieopodal małego mazowieckiego miasteczka Wymysłów, doszło do potężnego karambolu, w którym uczestniczyły cztery pojazdy osobowe. Na miejsce natychmiast skierowano służby ratunkowe – policję, zespoły medyczne oraz straż pożarną.

Skala uszkodzeń pojazdów była ogromna – aby uwolnić dwóch poszkodowanych z rozbitych aut, konieczne było użycie sprzętu hydraulicznego. Niestety, pomimo przeprowadzanej przez godzinę reanimacji, nie udało się uratować 10-letniej dziewczynki. Informację o tej smutnej wiadomości opublikowała Ochotnicza Straż Pożarna w Zbiroży na swoim profilu na Facebooku.