Tragiczny wypadek w Goryszach – policyjne poszukiwania sprawcy ucieczki z miejsca zdarzenia

Siły porządkowe dokonują śledztwa, aby wyjaśnić szczegóły tragicznego incydentu, który miał miejsce w wieczorem we wtorek 26 marca, w małej miejscowości Gorysze. Niestety, około godziny 18:45 doszło tam do potrącenia młodej dziewczyny w wieku 12 lat. Pogotowie natychmiast przewiozło poszkodowaną, z poważnymi obrażeniami, do najbliższego szpitala. Tymczasem, osoba siedząca za kierownicą pojazdu, odpowiedzialna za wypadek, zdecydowała się na opuszczenie miejsca zdarzenia. Policjanci gorąco apelują do publiczności o wszelkie informacje mogące pomóc w identyfikacji sprawcy.

Na podstawie pierwszych ustaleń, zgromadzonych przez policję po wypadku we wtorek 26 marca, wiadomo, że zdarzenie miało miejsce około godziny 18:45 w Goryszach. Zebrane dowody sugerują, że biały samochód potrącił 12-letnie dziecko i następnie uderzył w inny pojazd – Citroena, po czym kierowca uciekł z miejsca zdarzenia, zmierzając w kierunku Ciechanowa.

Nad wyjaśnieniem szczegółów tego tragicznego incydentu pracują teraz funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie. W trakcie prowadzonego śledztwa ustalono, że sprawca wypadku najprawdopodobniej poruszał się pojazdem dostawczym lub małym busem.