Szkoła języków obcych Salut Hola zaprasza dzieci na półkolonie zimowe z językiem francuskim lub hiszpańskim dla dzieci!

Ferie zimowe to dla dzieci wyjątkowy czas. Każde dziecko bardzo ich wyczekuje, dlatego warto zapewnić mu dobrą rozrywkę, a przy tym zainwestować w jego rozwój. Nauka przez zabawę? Jesteśmy na tak! Co powiesz na zimowe półkolonie językowe, które bawią, a jednocześnie uczą? Szkoła języków obcych Salut Hola zaprasza Twoje dziecko na półkolonie zimowe z językiem francuskim lub hiszpańskim!

Dla kogo są nasze półkolonie językowe?

Dla dzieci i nastolatków! Czyli wszystkich w wieku od 6, aż do 14 lat. Półkolonie językowe to idealne miejsce dla młodych ludzi ciekawych świata, gotowych, by poznać inne, atrakcyjne języki i rozwinąć w sobie myślenie abstrakcyjne, wyobraźnię oraz kreatywność. To także doskonała opcja dla tych, którzy dopiero zaczęli uczyć się języka francuskiego lub hiszpańskiego.

Salut Hola dopilnuje, by Twoje dziecko  w sposób naturalny opanowało podstawy językowe i obcowało z językiem oraz bez trudu rozwinęło swoje słownictwo w rzeczywistych sytuacjach życia codziennego, oraz podczas warsztatów projektowych.

Jak uczymy się i bawimy na językowych półkoloniach?

– przez swobodną i niewymuszoną komunikację

– twórczo i kreatywnie, przez zabawę

– przyjaźnie, dbając o relacje

– w kameralnych grupach, by dziecko czuło się  bezpiecznie i swobodnie

– w dwóch terminach do wyboru: 13-17.02 lub 20-24.02

– w różnych godzinach do wyboru: od 9.00 do 16.00 lub od 8.30 do 17.00

Językowe półkolonie zimowe – co mamy w planie?

Pozwalamy, by język całkowicie nas pochłonął! Dlatego mówimy i działamy po francusku/hiszpańsku przez cały dzień! Uczymy struktur i zdań przydatnych na codzień w komunikacji – stawiamy na przydatność języka obcego!

Czeka nas mnóstwo zabawy! Wymyślimy własny kraj, zbudujemy miasto, stworzymy własną grę, poznamy słynne postacie ze świata sportu i kultury, zabawimy się w artystów na warsztatach plastycznych, pośpiewamy przy muzyce na żywo, wybierzemy się na wycieczkę, do kina, a nawet na plac zabaw.

Opiszemy najważniejsze struktury i zwroty, których się nauczymy. Nie będziemy też chodzić głodni – półkolonie językowe uwzględniają 2 posiłki (obiad i podwieczorek). Kameralne grupy gwarantują indywidualne podejście do każdego dziecka.

Interesuje Cię oferta? Chcesz poznać cennik językowych półkolonii z Salut Hola? Wejdź na stronę https://salut-hola.com/obozy-i-polkolonie/obozy-i-polkolonie-zimowe-wilanow i zapewnij swojemu dziecku zabawę oraz fascynującą podróż przez meandry języka hiszpańskiego lub francuskiego. A wszystko to w świetnej cenie i klimacie doskonałej zabawy!