Śmiertelny wypadek na ulicy Warszawskiej w dzielnicy Ursus – kobieta potrącona przez śmieciarkę

26 stycznia, w południe, na jednej z dróg w dzielnicy Ursus w Warszawie, miała miejsce tragedia. Kierujący pojazdem komunalnym, śmieciarką, nie zauważył przechodzącej drogę kobiety i dojechał ją. Niestety, pomimo natychmiastowej pomocy, kobieta zmarła na miejscu. W tej chwili trwają intensywne działania śledcze mające na celu wyjaśnienie wszystkich szczegółów tego tragicznego zdarzenia.

To piątkowe popołudnie 26 stycznia nabrało dramatycznego wymiaru na ulicy Warszawskiej w stołecznym Ursusie. W tragicznych okolicznościach doszło tam do potrącenia kobiety przez kierowcę śmieciarki.

Informację o zdarzeniu uzyskaliśmy przed godziną 14:00. Według meldunku, piesza została potrącona przez ciężarowy pojazd komunalny – śmieciarkę – na ulicy Warszawskiej. Na skutek odniesionych obrażeń, kobieta niestety straciła życie – takie fakty przedstawił nam Bartłomiej Śniadała z Komendy Stołecznej Policji.

Śledztwo w tej sprawie nadal trwa. Zmarła kobieta była w okresie średnim wieku i najprawdopodobniej wracała z zakupów. W chwili obecnej brak jest informacji na temat stanu trzeźwości kierowcy śmieciarki.

Mimo dramatu, który rozegrał się na ulicy Warszawskiej, nie utrudnia to ruchu drogowego na miejscu zdarzenia.