Śmierć czterech osób w jednym z mieszkań w warszawskim Ursusie: trwa śledztwo

Straszliwe wydarzenie miało miejsce na terenie warszawskiego Ursusa. W jednym z apartamentów przy ulicy Koronacyjnej odkryto ciała czterech dorosłych. Przybyli na miejsce funkcjonariusze policji oraz przedstawiciele prokuratury rozpoczęli dochodzenie, które ma na celu wykrycie przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Niezwykle niepokojący incydent miał miejsce w jednym z domów mieszkalnych w Ursusie, jednej z dzielnic Warszawy. Odkryto tam ciała czterech dorosłych osób. Jak tylko informacja o tej sytuacji dotarła do odpowiednich służb, natychmiast skierowano na miejsce funkcjonariuszy policji i prokuratora.

Z raportu “TVN Warszawa” dowiadujemy się, że ofiary to członkowie jednej rodziny – dwie kobiety oraz dwóch mężczyzn.

“Mogę tylko potwierdzić, że mamy do czynienia ze zdarzeniem o charakterze kryminalnym. W tej sprawie toczy się śledztwo prowadzone przez prokuraturę” – powiedziała Barbara Szczerba, reprezentująca zespół prasowy Komendy Stołecznej Policji, w rozmowie z naszym serwisem.

Informacje na ten temat uzyskaliśmy również od rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

“Prokurator obecny jest na miejscu zdarzenia. Trwają oględziny, które prawdopodobnie potrwają kilka godzin. Do momentu ich zakończenia nie mogę udzielić żadnych dodatkowych informacji” – powiedział Szymon Banna.