"Praska Ślizgawka" – sezonowy magnes dla miłośników jazdy na łyżwach w Centrum Praskim Koneser

Centrum Praskie Koneser, znane z organizowania licznych imprez przez cały rok, zainaugurowało zimowy sezon uruchamiając “Praską Ślizgawkę”. To popularne lodowisko, otwarte 1 grudnia, przyciąga zarówno mieszkańców dzielnicy Praga jak i resztę warszawiaków, oferując chwilę zabawy w otoczeniu efektownych świateł i świątecznej atmosfery. Lodowisko jest dostępne od rana do późnego wieczoru praktycznie każdego dnia.

Deska do jazdy na lodzie kosztuje 10 złotych, tyle samo trzeba zapłacić za wypożyczenie łyżew. Na hasło “Praska Ślizgawka” dostępna jest także specjalna oferta umożliwiająca korzystanie z lodowiska za darmo. Sesje trwają 75 minut, a po każdej z nich następuje 15-minutowa przerwa. Godziny otwarcia to 8:45-22:00.

Organizatorzy “Praskiej Ślizgawki” informują, że pierwsza sesja w dniach od poniedziałku do piątku jest przeznaczona dla grup szkolnych, które wcześniej skontaktowały się z obsługą lodowiska.

Magdalena Socorro-Czerwińska, Dyrektor Komercyjna Centrum Praskiego Koneser, podkreśla, że plac Koneser jest miejscem otwartym i integrującym społeczność. “Praska Ślizgawka” to nie tylko okazja do aktywnego wypoczynku z rodziną czy przyjaciółmi, ale także sposobność na nawiązanie nowych znajomości i budowanie relacji międzyludzkich.