Ursynowska sprzedaż garażowa pozytywnie zakończyła sezon mimo mroźnej pogody

Pomimo niskich temperatur i opadów śniegu, Ursynowska garażówka odbyła się po raz ostatni w tym roku. Mroźna pogoda skłoniła niektórych wystawców do wcześniejszego powrotu do ciepłych domów. Niemniej jednak, przez cały sezon wydarzenie to cieszyło się dużym zainteresowaniem. Czy zastanawialiście się, co można było znaleźć na tej garażowej wyprzedaży zorganizowanej przy Urzędzie Dzielnicy?

W 2023 roku, Urząd Dzielnicy Ursynów przeprowadził łącznie 10 takich happeningów – jeden z nich musiał zostać odwołany z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych. Sezon garażówek rozpoczął się w marcu a zakończył w grudniu. “Garażowe wyprzedaże są idealnym miejscem do nabycia różnorodnych, niezwykłych rzeczy. To również szansa na nadanie przedmiotom drugiego życia. Na Ursynowie takie wydarzenia od samego początku cieszą się ogromną popularnością, dlatego kontynuujemy tę tradycję również w tym roku” – zapowiedział Burmistrz Ursynowa, Robert Kempa. I rzeczywiście, spotkania te cieszyły się dużym zainteresowaniem, przyciągając wielu sprzedających i kupujących, a limity miejsc były szybko wyprzedawane.

Garażówki pełniły również rolę integracyjną. Mimo braku oficjalnych informacji o przyszłorocznej edycji, z uwagi na ich popularność, można przypuszczać, że garażówki powrócą w kolejnym sezonie. Podczas ostatniej edycji w 2023 roku, wielu poszukiwało unikalnych i oryginalnych prezentów na mikołajki lub pod choinkę. Dostępne były także świąteczne ozdoby, co sprawiało, że wydarzenie to miało swój mikołajkowy lub świąteczny charakter. Wśród wystawionych przedmiotów można było znaleźć kosmetyki, ubrania, artykuły domowe oraz przybory kuchenne.