Orange Warsaw Festival zagra ponownie

Po dwóch latach przerwy do stolicy wraca jedno z największych wydarzeń muzycznych. Orange Warsaw Festival zagra na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu w czerwcu tego roku.

Gwiazdy światowego formatu

Po wymuszonej pandemią przerwie Agencja Alter Art ogłosiła listę artystów, którzy w czerwcu wystąpią na służewieckiej scenie. Organizatorzy postawili na znane w świecie muzycznym osobistości, które prezentowały się na festiwalowej scenie w roku 2018. Wśród zaproszonych artystów znaleźli się bowiem Tyler, The Creator oraz Florence + the Machine. Poza znanymi już z wcześniejszych edycji gwiazdami na scenie pojawią się również Charlie XCX, Stromzy, Sigrid, Foals, Nas, a także polscy artyści, tacy jak Żabson, Szczyl oraz zespół Kasperczyk.

Bilety już w sprzedaży

Jak poinformowała agencja Alter Art, bilety na zaplanowane na 03 i 04 czerwca są już w sprzedaży. Chętni mogą je zakupić w regularnej cenie do 19 maja lub do wyczerpania puli. Warto wziąć pod uwagę, iż ilość wejściówek może być mniejsza niż we wcześniejszych latach. Według zapowiedzi organizatorów festiwalu, wyprzedane w latach 2020 i 2021 bilety na odwołane imprezy, będą honorowane w ramach tegorocznej edycji.

Poszukiwaczy muzycznych wydarzeń na mapie kraju zapraszamy do zapoznania się z ofertą podobnych imprez.