Co robić w weekend w Warszawie? Wydarzenia na sobotę

Nie masz pomysłu co robić w tę sobotę w Warszawie? Nie pozwolimy CI się nudzić. W artykule przedstawiamy wydarzenia i atrakcje, które na pewno przypadną Ci do gustu. Sprawdź jak spędzić nadchodzącą sobotę.

Targi Hand Made

W sobotę rozpoczną się wielkie Targi Hand Made. Wydarzenie potrwa do niedzieli i odbędzie się w Pradze Centrum. To prawdziwa gratka dla wszystkich ceniących sobie unikalne i solidne przedmioty. Na Targach znajdziesz ubrania, naczynia, wyplatanki i wiele innych cennych perełek. Zabierz ze sobą dużą torbę na skarby i wpadaj na wydarzenie.

Mila Powstania Warszawskiego

Mila Powstania Warszawskiego na pewno ucieszy fanów sportu. Będą biegi terenowe dla dzieci oraz dorosłych. Będziemy mogli uczestniczyć w biegowej grze miejskiej oraz obserwować rekonstrukcje historyczne. Zapowiedziano również spotkania ze znaczącymi postaciami oraz wiele innych fascynujących atrakcji. Wydarzenie odbędzie się na Stadionie “Podskarbińska”, zapisów można dokonywać na stronie https://osir.waw.pl.

Koncert Ani Dąbrowskiej i Pawła Domagały

Już w tę sobotę na błoniach PGE Stadionu Narodowego koncert dadzą Ania Dąbrowska oraz Paweł Domagała. Koncert zorganizowano w ramach festiwalu “Letnich brzmień”. W sobotę usłyszymy największe hity w wykonaniu artystki, które podbiły serca widzów. Domagała zaprezentuje swoje stare hity, jednak nie zabraknie nowych brzmień zapowiadających nowy album.

Jazz na Starówce

Jak w każdą sobotę i 31 lipca będziemy mogli bawić się w rytmie jazzu. Wydarzenie w ramach festiwalu Jazz na Starówce zawładnęło sercem niejednego warszawiaka. W tym tygodniu ze swoim najnowszym albumem wystąpi niezrównany Jeremy Pelt Quintet. Ta legenda jazzu i mistrz trąbki, wielokrotnie nagradzany i doceniany na świecie porwie nas swoją energią. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.