Co robić w weekend w Warszawie? Wydarzenia na piątek

Lato w pełni, a Warszawie dzieje się zdecydowanie dużo. Poniżej lista najważniejszych wydarzeń odbywających się już w piątek 30 lipca. Nie może Was zabraknąć!
 

“Friday I’m In Love” w Pogłosie

 
Po długiej przerwie wraca legendarny Pogłos. Pierwsza impreza pod hasłem “Friday I’m In Love”. Wystąpią NEBAZ i inni goście. Doskonałe brzmienia i długie godziny tańca. Tego możecie spodziewać się już w piątkową noc. Wpadajcie! Na pewno będzie gorąco.
 

Kino Letnie PoWarszawsku

 
Kino Letnie PoWarszawsku to wydarzenie w ramach LATA KONESERA 2021. W programie film o sporcie dawnej Warszawy, skoki narciarskie po warszawsku i wiele innych. Wydarzenie poprowadzi niezrównany Łukasz Ostoja-Kasprzycki, który z projektem związany jest już od 2013 roku oraz Wojtek Friedmann, fenomenalny gawędziarz oraz podróżnik. Wpadajcie w piątek na warszawską Pragę!
 

Koncert Agnieszki Chylińskiej

 
Agnieszka CHylińska świętuje 25 lat na scenie i z tej okazji pojawi się na Letniej Scenie Progresji. W programie “Warto było szaleć tak!” możemy spodziewać się znanych i lubianych utworów artystki, która potrafi rozpalić publiczność do białości. Ta pełna energii, spontaniczna wokalistka nie zawiedzie i tym razem. Fanom mocnych wrażeń stanowczo polecamy ten koncert.
 

Koncert Katarzyny Nosowskiej

 
W ramach festiwalu „Lato na Pradze” wystąpi Katarzyna Nosowska, która już od lat uświetnia polską scenę muzyczną. W czasie koncertu spodziewajmy się wielu znanych utworów oraz niesamowicie pozytywnej energii. Zapraszamy wszystkich w piątek na Pragę. Dla tych, którzy akurat nie mają czasu, mamy dobrą wiadomość. Nosowska powtórzy koncert w sobotę. Nie możecie tego przegapić.