Zatrzymanie oszusta na drodze do Łochowa przez warszawską policję

Warszawska policja zakończyła poszukiwania mieszkańca stolicy, który został skazany za oszustwo i miał odbyć karę pozbawienia wolności. Funkcjonariusze otrzymali informacje wskazujące, że mężczyzna poszukiwany listem gończym planuje podróż drogą krajową w stronę Łochowa. Mundurowi zdawali sobie sprawę, że istnieje ryzyko, iż 42-latek będzie uzbrojony w broń palną oraz może podjąć próbę ucieczki przed zatrzymaniem.

Dzięki szybkiej i efektywnej akcji funkcjonariuszy, poszukiwany przez Sąd Okręgowy Warszawa Praga Północ 42-latek został skutecznie zatrzymany. W przeszłości mężczyzna dopuścił się przestępstwa oszustwa, co skutkowało orzeczeniem wyroku dwuletniego i trzymiesięcznego pozbawienia wolności. Zatrzymanie poszukiwanego przestępcy miało miejsce w tym tygodniu.

W wyniku sprawnie przeprowadzonej operacji, 42-letni mieszkaniec Warszawy został obezwładniony przez policję bez możliwości ucieczki czy stawienia oporu. Następnie sprawca został doprowadzony do aresztu celem odbycia nałożonej na niego kary pozbawienia wolności i poniesienia konsekwencji swoich czynów.