Zapraszamy na Festiwal Miejski Wars Sawa Junior

Dnia 5 sierpnia na ulicach Warszawy rozpoczął się Festiwal Miejski Wars Sawa Junior. Jest to miejsce, gdzie warszawiacy będą mieli okazję zanurzyć się w atmosferę pełną artystycznej ekspresji, muzyki i tańca, a wszystko to, w samym sercu stolicy! W ramach festiwalu odbędą się liczne koncerty, pokazy samby oraz gry na bębnach. W programie przewidziane są też kreatywne oraz kulinarne warsztaty, dancingi dla wszystkich pokoleń oraz spotkanie ze street-artowcami z różnych zakątków globu. Całość wydarzeń otworzyła Wielka Parada z udziałem bębniarzy, tancerzy wykonujących sambę i capoeirę.

Festiwal Miejski Wars Sawa Junior oficjalnie otworzył swoje bramy w sobotę, stanowiąc do 27 sierpnia kulturalne epicentrum Warszawy. To tam mieszkańcy będą mogli oddać się wielobarwnemu światu sztuki, kultury i radości. Jak zapowiadają organizatorzy, jest to niepowtarzalna okazja do tego, by doświadczyć kreatywności i różnorodności oraz dać się ponieść muzyce pulsującej w rytmie serca metropolii.

W ciągu prawie miesiąca, na festiwalowej scenie usłyszymy koncerty muzyki o korzeniach kubańskich i afrykańskich. W planie są również warsztaty artystyczne. Ponadto, miłośnicy kulinariów będą mieli okazję zgłębić sekrety mistrzów tej sztuki podczas specjalnych warsztatów kulinarnych. Nie zabraknie również występów ulicznych artystów z różnych stron świata, którzy zaprezentują swoje unikalne talenty i umiejętności.