Zaparkowany samochód na sklepowym parkingu wzbudził podejrzenia. Wewnątrz znaleziono dwie młode osoby nie dające oznak życia

Do smutnego odkrycia doszło na granicy Targówka i Marek. Na zlokalizowanym przed centrum handlowym parkingu odnaleziono dwa ciała.

Niepokojące zgłoszenie

Informację o dwóch nieprzytomnych osobach przekazano do służb w sobotę, 27 listopada w okolicach godziny 10.30. Jak informowano podczas zgłoszenia, na parkingu przed centrum handlowych przy ulicy Malborskiej ochrona obiektu zlokalizowała zaparkowany samochód. W jego wnętrzu znajdowały się dwie młode osoby, które wyglądały na nieprzytomne i nie zdradzały żadnych oznak życia.

Po przybyciu na miejsce policji i karetek pogotowia stan znajdujących się w pojeździe marki volkswagen osób ocenił obecny na miejscu zdarzenia lekarz. Niestety, oboje, kobieta w wieku lat 18 i mężczyzna w wieku lat 21, już nie żyli.

Prokuratura na miejscu tragedii

O zaistniałej sytuacji poinformowano prokuraturę. Wstępne ustalenia nie wskazywały na udział osób trzecich. Na podstawie przeprowadzonych oględzin, policja zakłada, iż do śmierci młodych ludzi doszło w wyniku zatrucia wydobywającymi się z silnika auta spalinami.