Wypadek w Woli Mrokowskiej: 14-letni rowerzysta zderzył się z autobusem i zmarł

W tragicznym wypadku drogowym, który wydarzył się niedaleko Warszawy, we wtorek po południu, w miejscowości Wola Mrokowska (powiat piaseczyński) na Mazowszu, zginął 14-letni rowerzysta. Chociaż ratownicy próbowali go reanimować, niestety chłopiec nie przeżył.

Z informacji przekazanych przez asp. Magdalenę Gąsowską z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie wynika, że do zdarzenia doszło około godz. 16. W kolizji uczestniczył autobus komunikacji miejskiej oraz młody rowerzysta. Niestety, pomimo wysiłków medycznych podejmowanych na miejscu zdarzenia, nie udało się uratować życia 14-latka.

Według relacji policji, 69-letni kierowca autobusu był trzeźwy. Asp. Gąsowska poinformowała również, że pod nadzorem prokuratury na miejscu wypadku prowadzone są czynności mające na celu ustalenie dokładnego przebiegu oraz okoliczności tej tragicznej sytuacji.

Policja apeluje do kierowców o skorzystanie z objazdów wyznaczonych przez funkcjonariuszy, gdyż w wyniku tego zdarzenia droga w okolicy Woli Mrokowskiej jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać przez najbliższych pięć godzin.