Wieści z Mokotowa: Eko-Piknik Sąsiedzki przy Skwerze S. Broniewskiego "Orszy" 23 czerwca!

Na warszawskim Mokotowie, już niedługo, dokładnie 23 czerwca, mieszkańcy będą mieli okazję uczestniczyć w pikniku sąsiedzkim, który odbędzie się przy Skwerze S. Broniewskiego “Orszy”. Będzie to okazja nie tylko do integracji, ale także do podkreślenia znaczenia ekologii i zdrowego stylu życia. Organizatorzy przewidzieli mnóstwo interesujących punktów programu, od występów artystycznych, poprzez warsztaty, na zabawach dla dzieci kończąc.

Udział w pikniku weźmie aż dziesięć namiotów, każdy z których będzie miejscem różnorodnych atrakcji. Można spodziewać się spotkań z ekspertami z różnych dziedzin, ciekawych warsztatów oraz wspólnej zabawy. Tworzone specjalnie na tę okazję animacje dotyczyć będą fauny i flory naszej planety. Wśród planowanych atrakcji znajdziemy także konkurs na najbardziej urokliwego psa z sąsiedztwa.

Poniżej prezentujemy harmonogram tego wydarzenia. Uroczyste rozpoczęcie odbędzie się o godzinie 12:00. Następnie odbędą się m.in.: występy taneczne, koncerty, profilaktyka raka, gry i zabawy dla dzieci, a także konkursy i wiele innych atrakcji. Zakończenie Pikniku planowane jest na godzinę 16:00.