Wielkie otwarcie sezonu motocyklowego – MotoParada zaprasza entuzjastów dwóch kółek

Zarówno doświadczeni miłośnicy motocyklizmu, jak i ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z motoryzacją, mogą niecierpliwie oczekiwać na nadchodzące, coroczne wydarzenie. Fundacja Jednym Śladem zaprasza wszystkich na MotoParadę, event, który symbolicznie inauguruję nowy sezon jazdy na motocyklach. Zarówno motocyklistki, jak i motocykliści będą mieli okazję powitać nadejście wiosny podczas ich pierwszego wspólnego rajdu ulicami stolicy Polski – Warszawy.

Rozpoczęcie MotoParady jest zaplanowane na 27 kwietnia o godzinie 12:00. Uczestnicy parady spotkają się na placu przed siedzibą Automobilklubu Polskiego, który znajduje się przy ul. Powstańców Śląskich 127. Po zebraniu się uczestników, parada wyruszy w ulice stolicy, mając za cel docelowe miejsce – salon RR Moto zlokalizowany przy ul. Sojki 37 na Ursynowie. Przejażdżka ulicami Warszawy przewidziana jest na ponad 2 godziny i planowo zakończy się około godziny 14:30.

Choć dla wielu zapalonych motocyklistów sezon trwa przez cały rok, wiosenna parada jest oficjalnym otwarciem sezonu. Dzięki temu wydarzeniu, entuzjaści dwóch kółek będą mogli serdecznie powitać kolejne, ciepłe miesiące, które są doskonałym okresem do motocyklowych podróży. W trakcie MotoParady, podkreślana będzie również kwestia bezpieczeństwa na drodze i przypominane zasady odpowiedzialnej jazdy na motocyklu.