Uroczy wieczór muzyczny w Warszawie: Koncert Grzegorza Hyżego w Białołęckim Ośrodku Kultury

Znany i uwielbiany na polskiej scenie muzycznej, Grzegorz Hyży, dał kolejny z serii swoich koncertów w Warszawie. Tym razem miejsce spotkania z fanami to Białołęcki Ośrodek Kultury. Wokalista, który zdobył serca publiczności takimi przebojami jak “O Pani!”, “Na chwilę” czy “Wstaję”, nie zawiódł swoich sympatyków. Wydarzenie przyciągnęło wielu mieszkańców miasta, co doskonale potwierdza nasza fotorelacja z tego muzycznego wydarzenia.

Sobota, 27 kwietnia, była dniem szczególnym dla miłośników twórczości jednego z najbardziej uzdolnionych polskich piosenkarzy, Grzegorza Hyżego. Artysta dał występ w Białołęckim Domu Kultury, położonym przy ulicy Głębockiej 66. Podczas koncertu nie zabrakło najbardziej znanych i lubianych przez publiczność utworów artysty. Słuchacze mieli okazję usłyszeć nie tylko “O Pani!”, “Na chwilę”, ale także “Pech to nie grzech”, “Wstaję”, “Król nocy”, “Kochanie to ja!” i “Niech pomyślą, że to ja”.

Wydarzenie spotkało się z wielkim odzewem ze strony mieszkańców Warszawy. Na sali koncertowej zgromadziło się wielu tych, którzy cenią twórczość Grzegorza Hyżego. Zapraszamy do przejrzenia naszej fotogalerii, by jeszcze raz przeżyć ten wieczór pełen muzycznych emocji.