Trwa policyjne dochodzenie w sprawie śmierci mężczyzny znalezionego w pobliżu ronda Radosława

Zostały odkryte zwłoki mężczyzny w rejonie ronda Radosława w Warszawie, co spowodowało interwencję sił porządkowych. Według obecnych informacji nie jest jeszcze jasne jak doszło do zgonu tego mężczyzny.

W czwartkowy poranek 9 maja, przy ulicy Okopowej na warszawskiej Woli, niedaleko ronda Radosława natrafiono na ciało mężczyzny. Została natychmiast wezwana ekipa medyczna do udzielenia pomocy. Obecnie na miejscu prowadzone są czynności przez policję.

– Mogę potwierdzić, że dostaliśmy zgłoszenie o mężczyźnie leżącym na ulicy Okopowej, który nie wykazywał już żadnych znaków życia. Lekarz, który przybył na miejsce zdarzenia, stwierdził zgon osoby. Aktualnie przeprowadzane są oględziny miejsca zdarzenia – relacjonuje w rozmowie z nami nadkomisarz Marta Sulowska z Komendy Rejonowej Policji IV Warszawa Wola.

Wiek i personalia ofiary nie są jeszcze znane. Nie wiadomo również jak doszło do tragicznego zdarzenia. Informacje przekazane przez służby wskazują jedynie, że okoliczności i przyczyny tej sytuacji będą badane.

Podkreślono, że czynności wykonywane przez służby na miejscu zdarzenia nie wpływają negatywnie na ruch drogowy w tym rejonie.