Tragiczny wypadek na Mazowszu: śmierć pasażera busa

Na Mazowszu w miejscowości Załazy doszło do potwornego wypadku z udziałem busa i samochodu osobowego, który przyniósł śmierć 46-letniemu pasażerowi busa. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje o utrudnieniach w ruchu drogowym związanych z tym tragicznym wydarzeniem.

Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło w sobotę na drodze krajowej numer 12 znajdującej się na terenie powiatu zwoleńskiego w województwie mazowieckim. Pasażer busa, po kolizji pojazdu ze sarną, wyszedł na jezdnię, aby zorientować się co do skali zdarzenia. Niestety, tam spotkała go tragiczna śmierć – został potrącony przez nadjeżdżający samochód osobowy marki Volkswagen. Informacje o tym smutnym wydarzeniu przekazała młodsza aspirant Malwina Wlazło z działu prasowego Policji Mazowieckiej.

Wypadek miał miejsce 21 października, tuż po godzinie 6:00 rano. Miejscem tragedii był niezabudowany obszar drogi krajowej nr 12 w miejscowości Załazy. Według relacji policjantki, kierujący busem gwałtownie zderzył się ze sarną, która niespodziewanie wkroczyła na jezdnię. Niestety, jednym z pasażerów busa, który wyszedł na drogę, by ocenić skalę zdarzenia, stał się ofiarą tragicznego wypadku – został potrącony przez nadjeżdżający samochód osobowy marki VW Passat.