Szokujący wypadek podczas odśnieżania: mężczyzna zginął przygnieciony przez ładowarkę

Tragedia podczas rutynowych prac związanych z odśnieżaniem miała miejsce w miniony weekend. Mężczyzna w wieku 64 lat stracił życie, kiedy to, jak przekazała policja, został przygnieciony przez ładowarkę rolniczą. Mimo natychmiastowego udzielenia pomocy, nie udało się uratować jego życia.

Informacja o tym tragicznym zdarzeniu została przekazana przez funkcjonariuszy policji w poniedziałek po incydencie, który miał miejsce kilka minut po godzinie dziewiątej rano w sobotę 20 stycznia. Incydent rozegrał się w miejscowości Wiksin, znajdującej się w gminie Grudusk na terenie Mazowsza. Ofiara, mieszkaniec powiatu ciechanowskiego, wykonywała prace związane z odśnieżaniem swojej nieruchomości.

Nieszczęście nastąpiło podczas odśnieżania chodnika przy domu ofiary za pomocą ładowarki rolniczej. Mężczyzna poruszał się pojazdem na drodze publicznej, gdzie prowadzone były prace. Miejsce to pokrywała ścieżka rowerowa. Niestety, maszyna straciła stabilność i zjechała do rowu, przygniatając 64-letniego mężczyznę – jak poinformowała aspirant Magda Zarembska z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie. Pomimo podjętych działań ratowniczych, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Śledczy z ciechanowskiego komisariatu pod nadzorem prokuratora przystąpili do wyjaśniania wszelkich okoliczności i przyczyn tego tragicznego zdarzenia.