Sorry Boys honoruje 79. rocznicę Powstania Warszawskiego swoim koncertem i nowym albumem

Na owocujące emocjami tereny Parku Wolności, które sąsiadują z Muzeum Powstania Warszawskiego, za zaproszeniem samego muzeum, przybył w piątkowy wieczór zespół Sorry Boys. Głównym celem ich wizyty była organizacja koncertu muzycznego mającego na celu uczczenie bieżącej 79. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Oprócz tego, artyści podzielili się ze zgromadzoną publicznością efektem swojej najnowszej pracy studyjnej, przygotowanym specjalnie na płytę.

To wyjątkowe wydarzenie miało miejsce 21 lipca bieżącego roku, kiedy to Park Wolności stał się tłem dla niepowtarzalnego koncertu zespołu Sorry Boys. Występ połączony był z premierą ich nowego albumu zatytułowanego “Moje serce w Warszawie”. Koncert zdobiły gościnne występy innych wykonawców, a tematem przewodnim całego albumu okazała się być miłość artystów do stolicy Polski – Warszawy.

Nowy album Sorry Boys, “Moje serce w Warszawie”, jest kompilacją ośmiu oryginalnych utworów autorstwa zespołu. Wśród nich znalazła się także nowa interpretacja jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich utworów muzycznych – “Sen o Warszawie” autorstwa Czesława Niemena. Jest to hołd dla legendarnego artysty i jednocześnie ukłon w stronę miasta, które jest kluczowym bohaterem albumu.