Rozrywka dla całej rodziny, czyli zabawa na lodzie

Zima w stolicy ruszyła! W tym roku dwanaście dzielnic uruchamia lodowiska dla mieszkańców. Kilka z nich odwiedzimy za darmo.

Wspaniała zabawa przez całą zimę

Z planowanych piętnastu lodowisk działa już pięć. Jeśli marzycie o przejażdżce na łyżwach, możecie skorzystać z oferty na Mokotowie, Targówku, Ursynowie lub w Wawrze. Najnowsze, zlokalizowane na Rynku Starego Miasta zaprosiło warszawian na swoją taflę po raz pierwszy w sobotę, 05 grudnia. Oparte na zupełnie nowej konstrukcji lodowisko wykorzystuje nowoczesne, energooszczędne rozwiązania, pozwalające na ograniczenie zużycia prądu i wody.

Kolejne obiekty, które będzie można odwiedzać, otworzą się niebawem. Przez całą zimę dostępne dla entuzjastów łyżwiarstwa będą lodowiska w dzielnicach: Bemowo, Ursus, Wawer, Targówek, Ochota, Wilanów, Wesoła, Białołęka, Mokotów, Wola, Śródmieście oraz Żoliborz. Dodatkowo na Bemowie, w Ursusie, Wesołek, Śródmieściu i na Żoliborzu pojeździmy bez biletu wstępu. Pozostałe obiekty udostępniają swoją przestrzeń w cenie od 5,00 do 11,00 złotych za godzinę.

Atrakcje w stolicy dla całej rodziny

Jak informowaliśmy wcześniej, mieszkańcy Warszawy mogą znaleźć wiele okazji do miłego spędzenia czasu. Zimowe wieczory umilą spacery w świetlnych ogrodach, odwiedziny w parkach tematycznych i wiele innych. Zainteresowanym polecamy zapoznanie się z zimowo-świąteczną ofertą miasta, która, jak co roku, wprowadza do stolicy magiczną atmosferę.