Premiera albumu “Moje serce w Warszawie” zespołu Sorry Boys

W piątkowy wieczór, 21 lipca, odbędzie się nietuzinkowy koncert, na którym swoją najnowszą płytę zaprezentuje zespół Sorry Boys. Wydarzenie to będzie miało miejsce z okazji premiery ich albumu zatytułowanego “Moje serce w Warszawie”. Inspiracją dla całego albumu była miłość i pamięć pokoleniowa skierowana ku Warszawie, która jest głównym tematem omawianej płyty.

Zespół Sorry Boys specjalnie na tę okazję przygotował osiem unikalnych utworów pełnych uczucia i wspomnień. Jednym z najciekawszych elementów koncertu będzie wykonanie listu, który Piotr Blak, jeden z założycieli grupy, przekazał Beli Komoszyńskiej. Treść tego listu pochodzi od Jana Kluczewskiego pseudonim Krawczyk – dziadka Piotra Blaka, który był Powstańcem Warszawskim.

Zapraszamy do obejrzenia tego wyjątkowego występu na żywo. Bilety są dostępne do zakupu zarówno w kasie muzeum jak i online poprzez strony bilety.1944.pl oraz eventim.pl. Przygotowane są dwie tury rejestracji: pierwsza planowana jest na 29 czerwca o godzinie 12:00, a druga odbędzie się 12 lipca także o godzinie 12:00.

Dla tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w wydarzeniu osobiście, przewidziano transmisję na żywo. Zostanie ona udostępniona poprzez profil Muzeum Powstania Warszawskiego na platformie Facebook.