Porażająca tragedia na podwórku: 12-letni chłopiec stracił życie w wyniku zawału konstrukcji

Na Mazowszu, w powiecie szydłowieckim, doszło do nieszczęśliwego zdarzenia, które pochłonęło życie jednego z mieszkańców – 12-letniego chłopca. W miejscu pełnym radości i zabawy stało się coś, co na zawsze zmieni wszystko. W tragicznym incydencie uczestniczyło kilka dzieci. Miało miejsce to na prywatnej posesji znajdującej się w Dobrut, gmina Orońsko.

Policja informuje o okolicznościach zdarzenia. Grupa dzieci bawiła się w małym domku stojącym na drewnianych podporach. Niestety, w pewnym momencie cała konstrukcja runęła, przytłaczając 12-latka. Pomimo desperackich prób reanimacji przez obecne na miejscu osoby, życie chłopca nie udało się uratować. Jego śmierć potwierdził lekarz z zespołu ratownictwa medycznego.

Aktualnie trwają intensywne działania prowadzone przez policję i prokuraturę mające na celu ustalenie dokładnego przebiegu tej tragicznej sytuacji. Śledczy starają się wyjaśnić wszystkie szczegóły tego poruszającego wydarzenia, które skończyło się tak wielkim nieszczęściem dla młodego chłopca.