Polecane wegańskie restauracje w Warszawie

Warszawa jest miastem, w którym można znaleźć wiele wegańskich i roślinnych restauracji. Oto kilka popularnych wegańskich restauracji w Warszawie!

Krowarzywa

To jedna z najbardziej znanych wegańskich restauracji w mieście, specjalizująca się w roślinnych burgerach. Oferuje różnorodne kombinacje smakowe i sezonowe menu.

Vege Bistro

Restauracja, która serwuje roślinne dania inspirowane kuchnią międzynarodową. Menu obejmuje zarówno główne dania, jak i desery.

Youmiko Vegan Sushi

Restauracja, w której można delektować się szerokim wyborem wegańskiego sushi i japońskich potraw. W menu znajdują się zarówno klasyczne, jak i kreatywne kompozycje.

Loving Hut

Międzynarodowa sieć wegańskich restauracji, które oferują roślinne dania kuchni azjatyckiej i europejskiej. W Loving Hut można znaleźć szeroki wybór zup, dań głównych i deserów.

Tel Aviv Urban Food

Restauracja, która serwuje roślinne dania inspirowane kuchnią izraelską. Menu obejmuje falafele, hummus, sałatki i inne smakowite potrawy.

Jaglana

Restauracja z menu opartym na kaszy jaglanej i sezonowych składnikach. Oferuje zdrowe i smaczne roślinne dania, w tym dania na bazie kaszy, sałatki i zupy.