Pokaz umiejętności władania mieczami świetlnymi zorganizowany dla fanów gwiezdnych wojen!

Rycerze Jedi, którzy są nie tylko ulubieńcami zapalonych fanów serii Gwiezdne Wojny, ale także rozpoznawalną postacią w świecie popkultury, znani są przede wszystkim z ikonicznych mieczy świetlnych. Uczniowie Akademii SaberArts, zdobyli mistrzostwo w trudnej sztuce posługiwania się tą unikalną bronią. Z tej okazji, w dniu obchodów Międzynarodowego Dnia Gwiezdnych Wojen, przygotowali oni spektakularne show w sercu stolicy Polski – Warszawy. Było to prawdziwe święto dla wielbicieli tej kosmicznej sagi.

4 maja jest oficjalnie uznany za Międzynarodowy Dzień Gwiezdnych Wojen. Wybór tej daty nie jest przypadkiem, a odniesieniem do słynnej sentencji z filmu: „May the Force be with You!” (Niech Moc będzie z Tobą). Fonetycznie brzmi ona bardzo podobnie do „May the 4th be with You!”.

Niezapomnianym wydarzeniem dla fanów Gwiezdnych Wojen stał się tegoroczny Międzynarodowy Dzień Gwiezdnych Wojen. Z tej okazji Akademia SaberArts zorganizowała ekscytujące walki na miecze świetlne. Starówka Warszawy przemieniła się na jedną noc w arenę galaktycznego spektaklu.