Niestety, śmiertelny wypadek drogowy na Alejach Jerozolimskich

Tragiczny incydent miał miejsce w Warszawie w środę rano 6 września. Na ulicy Aleje Jerozolimskie, w pobliżu Dworca Zachodniego, doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Pojazd osobowy uderzył z nieznanych przyczyn w autobus komunikacji miejskiej, który w tym czasie stacjonował na przystanku. Wydarzenie to miało miejsce około godziny 6:00 rano, a informację o nim Komenda Stołeczna Policji otrzymała natychmiast po jego wystąpieniu.

Kierowca pojazdu, którym był samochód marki Honda, został z natychmiastowym priorytetem przetransportowany do szpitala. Niestety, pomimo usilnych starań personelu medycznego, nie udało się go uratować i mężczyzna zmarł. W wyniku tego zdarzenia dwie osoby podróżujące autobusem poniosły obrażenia i również musiały zostać przewiezione do szpitala w celu udzielenia im pomocy.

W konsekwencji tragicznego wypadku, ruch drogowy na Alejach Jerozolimskich został częściowo sparaliżowany. Większość dróg prowadzących do centrum miasta była zablokowana dla przejazdu, co spowodowało znaczne utrudnienia dla innych kierowców.