Najlepsze prezenty na wieczór kawalerski: jak sprawić przyjemność przyszłemu Panu Młodemu?

Wspaniały wieczór kawalerski to marzenie wielu mężczyzn oraz punkt honoru Pierwszego Drużby. Warto zadbać, aby wydarzenie to pozostało na długo w pamięci przyszłego Pana Młodego i humorystycznie wprowadziło go w tajniki obsługi małżeńskiego łoża. Jakie prezenty będą najbardziej odpowiednie i pomogą stworzyć klimat niezapomnianej nocy?

Dmuchana lalka: humorystyczny akcent wieczoru

Tradycja hucznie obchodzonych wieczorów kawalerskich przybyła do nas zza oceanu i stanowi dobrą formę rozluźnienia przed jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Coraz częściej są to zamknięte imprezy w lokalach lub po prostu w domach. Drużbowie mają za zadanie przygotować nie tylko wystarczającą ilość alkoholu i pizzy dla zneutralizowania bólu rozstania z wolnością, ale i zapewnić rozrywki. Dużą popularnością w niektórych kręgach cieszą się wizyty w klubach nocnych, gdzie można zobaczyć pokazy striptizu lub tańca na rurze. Wybór aktywności zależy oczywiście od preferencji przyszłego Pana Młodego, ale nie musi on rezygnować z damskiego towarzystwa ostatniej wolnej nocy. Wystarczy, że podarujecie mu dmuchaną lalę! Na taką “koleżankę” przymknie oko nawet przyszła Panna Młoda. Lalki erotyczne mają przeróżne kształty i wielkości, na pewno wybierzecie coś, co spodoba się koledze lub wręcz przeciwnie. Ważne, aby prezent wywołał rozbawienie i wprowadził frywolną atmosferę rozpoczynającą szaloną nocną imprezę.

Mówi się, że kobieta marzy o tym, że mężczyzna zmieni się po ślubie, a mężczyzna wręcz przeciwnie, chce, aby żona pozostała taka jaką pamięta ją z okresu narzeczeństwa. Warto uświadomić przyszłego Pana Młodego, że rzeczywistość nie jest taka różowa. Żona może nie mieć ochoty na seks tak często jak przed ślubem. Możecie okazać mu braterskie wsparcie kupując mu w prezencie coś na zastępstwo. Idealna będzie sztuczna cipka! Nawet jeśli nie będzie wierzył w to, że w małżeństwie czekają go długie samotne wieczory w garażu, dobrze, aby miał pod ręką proste rozwiązanie w postaci zawsze gotowej na harce pochwy. Gadżety te są zazwyczaj niewielkich rozmiarów i łatwo ukryć je w szafce nocnej. Albo we wspomnianym już garażu- tam na pewno nie znajdzie jej ciekawska małżonka.

Dopasowanie prezentu do gustu Pana Młodego: unikanie wpadek

Są i inne gadżety erotyczne na prezent. Tylko koledzy znają preferencje i ewentualne zboczenia Pana Młodego, dlatego trzeba poświęcić wystarczająco dużo czasu na wybór takiego prezentu, aby trafić w dziesiątkę. Unikniecie wtedy niezręcznej sytuacji, podczas której miłośnik ostrego seksu w stylu BDSM otrzyma zestaw różowych piórek do lekkiej stymulacji lub kapcie w kształcie króliczków. Sprawcie, aby ten wieczór był początkiem nowej jakości przyjaźni z Panem Młodym (będzie potrzebował dużo wsparcia po ślubie) a nie końcem znajomości przez wzgląd na ewidentne olanie potrzeb Młodego. Dlatego w takich sytuacjach radzimy postawić na wyżej wymienioną lalkę, sztuczną pochwę lub w najcięższych przypadkach na dmuchaną owcę. Sprawdzi się również osioł, z tym jednak ostrożnie. Mężczyźni przed ślubem bywają nerwowi i łatwo tutaj o pochopną nadinterpretację. Bezpiecznie będzie natomiast podarować grę erotyczną, w którą przyszły Pan Młody zagra ze swoją wybranką. Jest to strategicznie dobre posunięcie, bo nie tylko macie z głowy prezent dla kolegi to jeszcze podlizujecie się Pannie Młodej. Będzie to dobra inwestycja na przyszłość, może zdziałać cuda w postaci częstszego pozwolenia mężowi wyskoczyć z wami na piwo.

Prezenty są ważne, ale najważniejsza jest dobra zabawa, która nie tylko nie wymknie się spod kontroli powodując ewentualne konflikty między młodymi. Podczas wieczoru znajdźcie czas na wspólne wspomnienia oraz niezbędne rady jak przetrwać w małżeństwie, jeśli wśród was są już szczęśliwi mężowie.