N69.pl uhonorowany nagrodą XBIZ Awards 2023 – najlepszy sklep erotyczny w Europie!

Niemal w każdej dziedzinie sztuki przyznawane są nagrody i statuetki. Nie inaczej jest w branży erotycznej. Jednym z najbardziej cenionych wydarzeń tego typu jest XBIZ Awards. Przyznawane tam nagrody i wyróżniania cieszą się ogromną popularnością wśród fanów gatunku. W tym roku po raz pierwszy wyróżniony został sklep z Polski! Do tej pory nagrody otrzymywały jedynie firmy z zachodniej Europy.

XBIZ Awards – czym jest to wydarzenie i jakie nagrody są przyznawane?

„Złote Globy” branży erotycznej, jak często są nazywane nagrody XBIZ Awards, to bardzo cenione uhonorowanie. Wydarzenie zostało zapoczątkowane w 2003 roku i przyznawane jest przez amerykański portal informacyjny XBIZ. Od początku swojego istnienia na rynku, ceremonia XBIZ Awards uważana jest za jedno z najważniejszych wydarzeń w dziedzinie rozrywki dla dorosłych. Uczestnicy ceremonii biorą udział w wydarzeniu, które swoim rozmachem może być porównywana z galą wręczenia Oscarów. Rzesza paparazzi, czerwony dywan i piękne kreacje przybyłych gości sprawiają, że wydarzenie to ma swój wyjątkowy urok i klimat.

Przyznawane są tam nagrody w przeróżnych kategoriach, które skupiają się na wielu aspektach branży erotycznej. Wyróżnienia wręczane są m.in. za najlepszą reżyserię filmów dla dorosłych, a także za poszczególne sceny i role. Na uwagę może zasługiwać tutaj nagroda dla najlepszej aktorki w scenach seksu oralnego. Ponadto podczas ceremonii uhonorowani zostają producenci i poszczególne gadżety erotyczne, np. najlepszy wibrator. Wydarzenie skupia się nie tylko na gwiazdach branży erotycznej czy też reżyserów filmów i producentów. Doceniane są również osiągnięcia w dziedzinie techniki udostępniania treści, takich jak serwisy VOD.

Nagroda XBIZ Awards dla polskiego sklepu N69.pl!

Tegoroczna edycja XBIZ Awards zorganizowana 12 września 2023 roku w Amsterdamie miała nieoczekiwany i zaskakujący polski akcent. Jednym z nominowanych w kategorii najlepszego sklepu zajmującego się tematyką erotyczną został Warszawski sklep https://n69.pl! To o tyle zaskakujące, że do tej pory ceremonia skupiała się jedynie na platformach zakupowych z zachodniej Europy. Jest to więc pierwsze tego typu wyróżnianie dla naszej środkowo-wschodniej części Starego Kontynentu.

Wiele firm i sklepów z polski zajmujących się szeroko pojętą erotyką wykorzystuje do swojej pracy najnowocześniejsze formy przekazu. Platforma zakupowa N69.pl innowacyjnie podchodzi do swoich klientów, tworząc z nimi interakcję w postaci oferowania pełnego wsparcia i udzielania szybkich odpowiedzi na pytania związane z seksualnością. Tutaj wymienić warto m.in. skrupulatnie prowadzony profil na portalu Instagram.

„Kluczem naszej firmy jest dostrzeganie potrzeb polskich klientów i zachęcanie ich do zadbania o swoją seksualność i swój związek, aby każdy znalazł czas na eksplorowanie i doświadczenia”. – mówi Kamila Hrecka, CEO sklepu N69.pl.Jesteśmy świadomi, że życie jest pełne obowiązków i stresu, dlatego staramy się dostarczać produkty i usługi, które pomogą naszym klientom odnaleźć równowagę i satysfakcję w sferze intymnej”.dodaje.

Kamila Hrecka nie kryje zaskoczenia z uhonorowania sklepu N69.pl przez XBIZ Awards, jednocześnie dziękując za zaufanie Klientom i deklarując chęć dalszego rozwoju:

„(…) XBIZ Awards to dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszego doskonalenia naszych usług” – komentuje Kamila Hrecka. „Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie i wsparcie, które motywuje nas do jeszcze większych osiągnięć. Obiecujemy, że nie zwalniamy tempa i będziemy nadal dążyć do spełniania oczekiwań naszych klientów oraz wprowadzania na rynek nowych, innowacyjnych produktów”. – dodaje.