Jak urozmaicić grę wstępną?

Jej celem jest wywołanie uczucia podniecenia, wyzwolenie namiętności – gra wstępna jest jak przystawka przed daniem głównym, rozbudza zmysły, pozwala powoli rozsmakowywać się w przyjemności. Może zaczynać się już na długo przed samym aktem zbliżenia np. przez wysłanie sugestywnego smsa, który pobudzi wyobraźnie. Budowanie odpowiedniego klimatu to prawdziwa sztuka, której celem jest udane życie erotyczne. Jak urozmaicić grę wstępną? Co można wykorzystać, by podkręcić klimat w sypialni?

Pokaż, jak to robisz

Nie od dziś wiadomo, że mężczyzna to wzrokowiec, kobieta, która sama pieści swoje ciało, z pewnością sprawi, że szybko będzie on w gotowości, by dołączyć do wspólnych uciech. Przydatne przyrządy, które są warte polecenia, dostępne są tutaj: erotino.pl/brand/1-pretty-love. Kto widział reakcję kobiet na męski striptiz, również nie ma złudzeń, że panowie w negliżu wywołują wrażenia u damskiej części populacji. Odpowiednio ustawione oświetlenie, dobra muzyka i umiejętne skierowanie uwagi partnera lub partnerki na swoje atrybuty może być ciekawym pomysłem na udaną grę wstępną. Warto zaopatrzyć się w specjalne kosmetyki i gadżety, które pomogą rozwinąć dalszą akcję. Erotyczna bielizna, majtki z otwartym krokiem, klipsy na sutki, czy też zastawy do bdsm to przykłady artykułów, które można wykorzystać, planując erotyczne show.

Wspólne zabawy manualne

Dobrym sposobem na to, by poznać swoje ciała, stopniowo oswajać się z dotykiem, który może stawać się coraz bardziej intensywny, jest masaż erotyczny. Warto zaznajomić się z mapą erogennych punktów, by wiedzieć, na jakich partiach szczególnie skupić swoją uwagę. Można też zapytać o preferencje drugiej osoby, by mieć pewność, że stymulacja daje rozkosz. Błądząc rękoma po ciele, można dozować wrażenia, przyspieszać i zwalniać, dotykać mocniej, podszczypywać, by po chwili zamienić pieszczoty na lekkie i subtelne. Taka karuzela emocji z pewnością sprawi, że zakręci się w głowie z pożądania. Zabawy będą jeszcze ciekawsze, gdy uatrakcyjni się je różnymi gadżetami jak np. masturbatory erotino.pl.

Gadżety podkręcające wrażenia

Przebieranki, striptiz, masaż, wspólne zabawy to tylko część możliwości, jakie otwiera gra wstępna. Uwodzenie drugiej osoby, sprawianie jej przyjemności, pobudzanie wyobraźni i rozpalanie zmysłów, przygotowują do aktu seksualnego, który zyskuje na atrakcyjności dzięki tej formie budowania napięcia. Zabawy można urozmaicać i przeciągać w czasie testując rozmaite akcesoria erotyczne.

Możliwość skorzystania z oferty salonów erotycznych online sprawia, że zakup ich jest dyskretny. Przebierając w bogatym asortymencie i testując niezliczoną ilość przydatnych artykułów od perfum, afrodyzjaków, olejków i świec do masażu po realistyczne dildo, nie dopuści się do tego, by nuda wkradła się do alkowy.