Kontrowersyjny "Frog" odzyskał wolność po odbyciu wyroku w brytyjskim więzieniu

Zasłynął jako notoryczny łamiący przepisy drogowe, Robert N., powszechnie znany jako “Frog”, ponownie stanął na wolności po pełnym odbyciu wyroku w brytyjskiej placówce penitencjarnej. W ramach kary za swoje przestępstwa, przez 1 rok i 6 miesięcy pozbawiony był wolności. Został on zatrzymany przez służby brytyjskie na początku 2022 roku. Przed temu miał na swoim koncie wiele procesów sądowych, podczas których zdarzało mu się uniknąć kary. Działo się tak, między innymi podczas rozprawy dotyczącej nielegalnych wyścigów ulicznych w Warszawie oraz zdarzenia drogowego w okolicach Kielc.

Widmo kar ciążących nad Robertem N., człowiekiem o pseudonimie “Frog”, przestała istnieć. Informacje o jego powrocie na wolność jako pierwsze podały media, a dokładniej “Super Express”, który bazował na oficjalnym komunikacie warszawskiego sądu.

Warszawski Sąd Rejonowy dla dzielnicy Wola w dniu 24 sierpnia 2023 roku, podjął decyzję o zaliczeniu pobytu Roberta N. w brytyjskim zakładzie karnym do wymierzonej mu kary 1 roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności. W efekcie sąd uznał, że skazany odbył wyznaczoną karę w całości – jak podaje “SE”, powołując się na informacje sądowe.