Koleje Mazowieckie przedłużają ofertę specjalną na bilety wycieczkowe z okazji majówki

Z myślą o podróżach podczas długiego weekendu majowego, Koleje Mazowieckie zadecydowały o przedłużeniu ważności biletu wycieczkowego. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez przewoźnika, oferta ta będzie dostępna dla pasażerów od 30 kwietnia do 6 maja. Bilety te umożliwiają pokonanie dystansu do 200 kilometrów.

Wszystkim, którzy planują skorzystać z nadchodzącego długiego weekendu majowego i wybrać się na wycieczkę, zarówno bliższą jak i dalszą, warto przypomnieć o promocji Kolei Mazowieckich. W tym roku, szczególnie sprzyjająca pogoda zapowiada się na majówkę – słońce ma nie opuszczać nieba przez cały okres. To z pewnością zachęci do wypraw za miasto i spędzania czasu na łonie natury.

Koleje Mazowieckie przygotowały dla swoich pasażerów ofertę specjalną. Zarówno promocyjne bilety wycieczkowe KM, jak i Mazobilet będą obowiązywały dodatkowo w czwartek, 2 maja. Dzięki temu podróżujący będą mogli korzystać z tańszych biletów przez cały tydzień – oferta będzie dostępna od 30 kwietnia aż do 6 maja tego roku.