Karetka zderzyła się z autobusem: wypadek na Ostrobramskiej

W piątek 16 grudnia, po godzinie 16:00 na skrzyżowaniu ulicy Ostrobramskiej z Zamieniecką doszło do zderzenia karetki pogotowia z autobusem miejskim. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Dwie osoby zostały ranne i przewiezione do szpitala. Wypadek spowodował kilkugodzinne utrudnienia w ruchu.

Niebezpieczny wypadek na Ostrobramskiej w Warszawie

Karetka pogotowia przewożąca krew zderzyła się z autobusem miejskim linii 135 w pobliżu skrzyżowania Ostrobramskiej z Zamieniecką. Nie wiadomo, co było przyczyną wypadku, ani w jakich okolicznościach doszło do zdarzenia. Kierowcy byli trzeźwi. W wyniku uderzenia w przednią część autobusu karetka zjechała nieco na pobocze, uderzając dodatkowo w wolnostojący fotoradar. W wypadku ucierpieli pasażerowie autobusu: kobietę i dziecko przewieziono do szpitala.

Policjanci pracowali na miejscu wiele godzin, a przejazd przez Ostrobramską i Zamieniecką był utrudniony. Do wypadku doszło w godzinach szczytu, co spowodowało poważne utrudnienia i długie korki. To kolejny weekend rozpoczęty utrudnieniami w tej okolicy. W zeszłym tygodniu na Ostrobramskiej zapadła się jezdnia.