Fatalne zderzenie w Kozienicach: Motocykl i skuter okazały się śmiertelną pułapką

W małym miasteczku na Mazowszu, Kozienicach, miało miejsce tragiczne wydarzenie. W wyniku kolizji, która nastąpiła na drodze krajowej nr 48 pomiędzy dwoma jednośladami – motocyklem i skuterem, obaj kierowcy stracili życie. Przyczyny tej tragedii są obecnie przedmiotem intensywnego śledztwa, które ma na celu ustalenie wszystkich szczegółów i okoliczności zdarzenia.

Tragiczna kolizja miała miejsce 9 lipca, w niedzielę, na terytorium miasta Kozienice, dokładniej na drodze krajowej nr 48. Około godziny 17:40 doszło do bezpośredniego zderzenia motocykla z skuterem na ulicy Lubelskiej. Mimo natychmiastowej interwencji służb ratunkowych i prowadzonej reanimacji, nie udało się uratować życia 47-letniego mężczyzny, który kierował jednym z pojazdów.

Kierujący drugim z jednośladów, skuterem, został natychmiast przewieziony do najbliższego szpitala w Kozienicach. Ten 63-letni mężczyzna odniósł liczne obrażenia ciała w wyniku kolizji. Nawet pomimo natychmiastowego udzielenia mu pomocy medycznej, nie udało się go uratować i niestety również on poddał się swoim ranom.